DETAYLARINI UNUTMAYIN?

BİZ KİMİZ

Biz kimiz Biz kimiz Firmamız 2001 yılında Kurulmuştur Firmamız Bünyesinde (Bilgisayar Satışı -Bilgisayar Teknik Servis - Web Tasarımı Grafik Logo Tasarımı- İnteraktif CD Tasarımı -Dijital Baskı Makineleri Frontier ve Dolu Makinelerinin Sistem Kurulum hizmeti -Veri Kurtarma Hizmeti vermektedir) Doğu Anadolu Bölgesinin Saygın Firmaları Arasında Yer Almaktadır.Biz kimiz

Europa Bilgisayar – Euro Design olarak 10 yılı aşkın bir süredir sektörde kazanmış olduğumuz sağlam konumumuzla ve konusunda uzman tasarım ve web yazılım kadromuzla Türk Telekom Omurgası’na 60 Mbit direkt bağlantısı olan, 7/24 aktif ve kontrol altında 3 adet .net, asp, php destekli sunucularımızla, sınırsız hosting ve e-mail trafiği imkanları ölçüsünde müşterilerimize verdiğimiz, ve kurumunuza vereceğimiz destekle gurur duyuyoruz.

Biz kimizSizlere sunacağımız hizmetler arasında, Türkçe karakterli domain tescilinin yanısıra, com.tr, com, net, org, eu, us, biz vs. uzantılı domain tescili (alan adı satınalma) ya da transfer ederek panel ve server’ımıza nakletme , yayın açılımı (hosting kurulumu) başta olmak üzere, ağırlıklık olarak web sitesi tasarım ve adaptasyonu, asp yönetim paneli uygulamaları ( ürün, bilgi vs. ekleme çıkarma modülü)
(CMS, ERP), ve işlevsel kod yazılımı, insan kaynakları, sektöre, ürüne ve çözüme göre ürün dağılımı, talepler doğrultusunda, bayiler için şifreli bölümler, profesyonel bazda talep formu oluşturma (Arşivlenebilir Veri İşleme ), online satış siteleri (b2b,b2c) üretim parkuru, personel ve bunun gibi tüm donelerin tanıtalacağı panelli veya animasyonlu, animasyonsuz html sayfalar, yararlı linkler, sertifikalı uzmanların kontrolünde sağlanan google optimizasyonu (SEO , Banner Change, Text Advertising) tarzındaki çalışmalarımızı sunabiliriz.Biz kimiz

Euro Design, açıklanmış olan tüm bu teknolojik altyapı ve eğitimli idari kadronun yönetimi ışığında bu bilgiyi aktarabilecek tecrübeli teknik ekibiyle sizlere satış sonrası en iyi internet danışmanlık hizmetini verebilmek için büyük bir gayretle çalışmaktadır.

WEB TASARIM HİZMETLERİ

Web sitenizin markanızın kimliği olduğunu biliyoruz. Bugüne kadar tamamladığımız yüzlerce web sitede olduğu gibi titizlikle ve her projede özgün tasarımlar ile çalışıyoruz.

GRAFİK TASARIM

İtina ile hazırladığımız grafik tasarımlarımız ile firmanızın kurumsal prestijinizi katlayacaksınız..

SEO HİZMETLERİ

Web sitenize özel SEO hizmetlerimiz ile başta Google olmak üzere popüler arama motorlarında üst sayfalarda çıkmanızı sağlıyoruz.

DİJİTAL REKLAMCILIK

E-ticaret ve ve dijital reklamcılık hizmetlerimiz ile sanal ortamda şubenizi açıp kısa sürede yüksek kar marjlı geri dönüşler sağlayabilirsiniz.

ÜST