DETAYLARINI UNUTMAYIN?

              HİZMET KOŞULLARIMIZ

Aşağıda web tasarım hizmet koşullarımız ayrıntılı bir biçimde dile getirimiştir. Çözüm ortaklarımız ile karşılıklı memnuniyet çerçevesinde uzun süreli çalışmak en önemli hedefimizdir.

Tüm hizmetlerimiz öncelikle karşılıklı iyi niyet ve güven esasına dayalıdır.
 1. Tasarım yıllık hosting ve domain ücretlerini tüm siteler için aynı miktarda belirlemiştir. Fiyatlar kullanıcıdan kullanıcıya değişiklik göstermez.
 2. Tasarım’da yıllık ücret artışı dolar ve enflasyon bazlı olup yıldan yıla artı yönde değişkenlik gösterir.
  Tasarım alan adı ve sunucu hizmetlerini kullanıcılar adına gerçekleştirir. Alan adları (süreli) ve site içerikleri kullanıcının mülküdür.
 3. Tasarım web sitelerinin tasarımcısı olarak en yüksek yetkiye sahiptir. Kullanıcılar en yüksek seviye olarak editör vb. şeklinde yetkilendirilir.
 4. Tasarım’da ücretsiz teknik destek ve içerik desteğinde süre sınırı yoktur. Sistematik ve nitelikli içerik eklemeler, geliştirmeler ve güncellemeler bu kapsamın dışındadır.
 5. Tasarım web sitelerin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi adına kullanıcılara önceden haber vermeksizin sitelere her türlü müdahale hakkını saklı tutar.
 6. Tasarım daha iyi hizmet ve performans için web sitelerini önceden haber vermeksizin tamamen başka sunuculara taşınması hakkını saklı tutar.

Kullanıcıların web tasarım hizmetleri üzerindeki hakları sınırsız değildir!

 • Sitenin alt kısmındaki EURO DESİGN Tasarım logosunu veya ibaresini kaldırmak, gizlemek, değiştirmek,
 • Index sayfasındaki <meta name=’author’ content=’…’> <meta name=’designer’ content=’…’> kısımlarını kaldırmak, değiştirmek veya gizlemek,
 • EURO DESİGN Tasarım sunucularında hizmet alırken alan adını başka bir sunucuya yönlendirerek siteyi taşımak ve yönetici hesabını silmek kötü niyetli davranış sayılacağından hizmetin tek taraflı olarak sona erdirilmesine neden olacaktır.
ÜST