DETAYLARINI UNUTMAYIN?

WEB TASARIM & VERİ KURTARMA GİBİ FİRMANIZ İÇİN KURUMSAL ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ!

Web sitesi tasarımı & Bilgisayar teknik servis & Veri kurtarma ve kurumsal kimlik çalışmalarınız için bizimle iletişime geçiniz! Firmanızın kısa sürede sanal ortamda markalaşması adına tüm adımları birlikte atalım!

WEB TASARIM

Web tasarım Tasarım olarak 2001 yılından beri siz değerli müşterilerimize geniş bir yelpazede hizmetler veriyoruz. Web tasarım hizmetlerimiz ile firmanızı veya fikirlerinizi internete taşıyoruz kısa sürede markalaşmasınızı sağlıyoruz..

LOGO TASARIMI & KURUMSAL KİMLİK

Elazığ Logo Tasarım Profesyonel sade, etkileyici, akılda kalıcı, şık ve kalıcı logo tasarımlarımız ile kurumsal kimliğinizi birkaç adım öteye taşıyoruz.

BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİS

Bilgisayarınızı evinizden,ofisinizden alıp, teknik bakımını yaptıktan sonra sonra fiyat farkı olmaksızın adresinize yeniden teslim ediyoruz.

DİJİTAL REKLAMCILIK

E-ticaret ve ve dijital reklamcılık hizmetlerimiz ile sanal ortamda şubenizi açıp kısa sürede yüksek kar marjlı geri dönüşler sağlayabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA TASARIMI

Euro Design Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Google+ ve Youtube vb. gibi popüler sosyal ağları kurumsal kimliğiniz ile entegre ederek markalaşma yolunda daha kalıcı adımlar atabilirsiniz.

GOOGLE 1.SAYFA HİZMETLERİ

Euro Design Web sitenize özel SEO hizmetlerimiz ile başta Google olmak üzere popüler arama motorlarında üst sayfalarda çıkmanızı sağlıyoruz.

BANNER TASARIM

İtina ile hazırladığımız grafik Banner tasarımlarımız ile firmanızın kurumsal prestijinizi katlayacaksınız..

BİLGİSAYAR İŞLETİM SİSTEMİ

Windows'u ciddi bir hatadan kurtarmanıza yardımcı olabiliyoruz gerektiğinde sistemlerinizi verilerinize zarar vermeden yeniden yükleyebiliriz bilgisayar donanımı bakımı yapıyoruz

ÜST